Dvojnásobok kreditu a volania zadarmo

Len s Tesco mobile získavate dvojnásobok kreditu pri každom dobití a volania na čísla Tesco mobile úplne zadarmo. Na získanie výhod vám stačí zaregistrovať si u nás číslo karty Clubcard.

Je to úplne jednoduché:
  • požiadajte o registráciu v predajniach Tesco,
  • zavolajte na zákaznícku linku 969 a nadiktujte číslo karty Clubcard nášmu operátorovi
  • alebo nám číslo karty Clubcard jednoducho pošlite bezplatnou SMS na číslo 99222 v tvare CLUBCARD medzera ČÍSLO KARTY CLUBCARD (napr. CLUBCARD 123456 1234 1234 1234).
Ako funguje získavanie dvojnásobku kreditu

Dvojnásobok kreditu získate, ak si kredit navýšite minimálne za 5 € (kvôli ochrane pred zneužívaním služby nesmiete mať v čase dobitia súčet štandardného a bonusového kreditu vyšší ako 20 € vrátane). Váš dobitý kredit bude pozostávať zo štandardného kreditu a rovnakej výšky extra kreditu. Extra kredit sa čerpá ako prvý v poradí a jeho platnosť je 30 dní.

Extra kredit je možné využiť na volania a SMS/MMS v rámci SR a na prenos dát v rámci SR so službou Internet na DNES. V ostatných prípadoch a pri kúpe mesačného balíčka Internet 500MB sa používa štandardný kredit.

Na čísla Tesco mobile voláte zadarmo počas 30 dní od každého dobitia kreditu, v rámci ktorých má k dispozícii 1 000 bezplatných minút. Po uplynutí 30 dní alebo po vyčerpaní bezplatných minút voláte len za 1 cent za minútu – až do ďalšieho dobitia kreditu.

Všetky informácie nájdete v Cenníku.


Informácia pre zákazníkov zbierajúcich body za dobíjanie kreditu

Zbieranie bodov za dobíjanie kreditu už nie je možné aktivovať. Ak máte zbieranie bodov už aktivované, môžete pokračovať v ich zbieraní ako doteraz. Všetkým členom Clubcard však prinášame nové jedinečné výhody – dvojnásobok kreditu pri každom dobití a volania v rámci siete zadarmo. Ak si želáte tieto výhody získať, pošlite nám číslo Vašej Clubcard ešte raz podľa postupu vyššie. Pôvodná služba so zbieraním bodov sa Vám automaticky deaktivuje. Ďakujeme za pochopenie.