Služby

Kontrola spotreby

Vďaka tejto službe vždy viete, na čom ste. Kedykoľvek a kdekoľvek, doma i v zahraničí sa dostanete k informáciám o voľných jednotkách aj o tom, koľko ste pretelefonovali.

Zmeškané volania a správa o dostupnosti volaného

Vďaka službám Informácia o zmeškaných volaniach a Správa o dostupnosti volaného Vám neunikne ani jedno zmeškané volanie. Aj bez aktivovanej Hlasovej odkazovej schránky sa dostanete k informáciám o zmeškaných hovoroch.

Hlasová odkazová schránka

Vďaka tejto službe nikdy neprídete o žiadnu dôležitú informáciu alebo o zmeškaný hovor. Je pritom jedno, kde práve ste. V spojení so svojimi priateľmi zostávate aj keď máte vypnutý telefón, pohybujete sa na miestach bez signálu, alebo jednoducho oddychujete pri mori.

SMS

Ak práve nemôžete telefonovať, alebo chcete ušetriť čas, využite krátke textové správy SMS. Svoje písané odkazy s dĺžkou do 160 znakov môžete využívať na akomkoľvek mobile. Textové správy môžete posielať nielen na mobily v sieti GSM.

MMS

MultiMediálne Správy Vás dostanú do obrazu. Svoje fotografie, obrázky, animácie, melódie alebo akékoľvek zvukové záznamy môžete posúvať priateľom a známym.

MMS aj sami vytvárate, ak doplníte k fotografiám text či zvuk. Takto skombinované správy môžete posielať na mobil aj na e-mailovú adresu. Vzhľadom na obmedzenia starších telefónov je doporučená maximálna veľkosť MMS správy 100 kB, zaslať však môžete MMS správu až do veľkosti 300 kB.

Internet v mobile

Nastavte si vo svojom mobile internet, wap alebo email, a zostaňte takýmto spôsobom v neustálom spojení so svojimi blízkymi.

E-mail v mobile

Roaming

S roamingom môžete volať, posielať SMS a MMS či používať internet a dátové služby aj mimo Slovenska. Po príchode do zahraničia si Váš telefón sám vyhľadá sieť partnera s najvyššou kvalitou a pripojí sa na ňu. Sieť si však môžete vybrať aj sami, nastavením vo Vašom mobile.

Roaming Datalimit

Služba Roaming Datalimit Vás chráni pred šokom z vysokých telefónnych účtov pri využívaní mobilných dátových služieb v zahraničí.

Volania, SMS a MMS do zahraničia

Zostaňte v spojení s Vašimi príbuznými a známymi, ktorí žijú v zahraničí.