Vyberte si internet,
ktorý vám vyhovuje.

Surfujete skôr sporadicky? Vyskúšajte náš internet na deň.
Surfujete každý deň? Potom pre vás máme internet na mesiac.
A teraz surfujte aj v 4G sieti bez príplatku!

 

Internet na mesiac

Hlavné výhody

  • Je výhodný, ak používate internet každý deň.
  • Za 5 € mesačne získate balíček s 500 MB.
  • Balíček si môžete bezplatne aktivovať odoslaním bezplatnej SMS na číslo 99222 v tvare INET A, zavolaním na zákaznícku linku 969 alebo navštívte predajne Tesco.
  • Ak už o mesačný balík nemáte záujem, deaktivujete si ho zaslaním SMS na číslo 99222 v tvare INET D
  • Nestihli ste vyčerpať svoj balíček celý? To je v poriadku, odteraz je súčasťou novej aktivácie balíčka aj služba Automatické navýšenie, s ktorou si nespotrebované dáta prenesiete do nasledujúceho obdobia.

Čo ak vyčerpáte dáta počas mesiaca?

Po minutí balíčka pred koncom jeho platnosti sa prenos dát pozastaví. Pre ďalšie surfovanie stačí poslať bezplatnú SMS na číslo 99222 v tvare NAVYSIT – získate tak ďalších 500 MB len za 3 € do konca platnosti balíčka.

  • Pokračovať v surfovaní so zníženou rýchlosťou po vyčerpaní dátového objemu nie je možné. Pre ďalšie využívanie dát si navýšte balíček.


Náš tip: Nechcete sa obmedzovať? Chceli by ste si prenášať nespotrebované dáta do ďalšieho obdobia? Nastavte si automatické navýšenie balíčka bezplatnou SMS v tvare NAVYSOVAT A na číslo 99222. S touto službou si prenesiete svoje nespotrebované dáta do nasledujúceho obdobia a v prípade, že prečerpáte objem balíčka pred koncom jeho platnosti, bude vám automaticky navýšený o ďalších 500 MB len za 3 €. Automatické navýšenie si deaktivujete zaslaním SMS v tvare NAVYSOVAT D na číslo 99222.

Teraz aj v 4G sieti

Zákaznícka linka 969
(0949 949 969)