Vitajte v našom eshope!

Kúpte si SIM kartu online a doručíme vám ju bezplatne domov.
SIM karta Bodka s bonusovým kreditom 3,90 € za 3,90 €.

Ako nakupovať

Vložte si SIM kartu nákupného košíka.

Vyplňte osobné údaje a adresu doručenia.

Skontrolujte správnosť údajov a odošlite objednávku. Informácie o vybavení objednávky vám zašleme e-mailom a SMS správou.

Tovar vám doručíme zadarmo Slovenskou poštou.

Otázky a odpovede

Doručenie zásielky

Objednanú SIM kartu vám pošleme Slovenskou poštou (v prípade objednávky nad 10 EUR zásielku doručíme kuriérom) do 4 pracovných dní od objednania.

Prostredníctvom e-shopu si môžete na svoje meno objednať maximálne 5 SIM kariet. Ak si chcete zakúpiť väčší počet SIM kariet, môžete tak urobiť v predajniach Tesco.

  • Doručovanie Slovenskou poštou
    Slovenská pošta vám objednanú SIM kartu doručí do 4 pracovných dní. Zásielky doručuje v pracovných dňoch v doobedňajších hodinách. Tento čas sa môže líšiť v závislosti od konkrétnej pobočky. V prípade, že si zásielku neprevezmete od vášho poštového doručovateľa, bude po dobu 18 dní uložená na vašej pošte, o čom budete informovaný sprievodným lístkom. Na prevzatie tejto zásielky budete potrebovať občiansky preukaz.

  • Doručovanie kuriérskou spoločnosťou
    Naša kuriérska spoločnosť doručuje v pracovných dňoch medzi 8.00 až 18.00 hodinou. Pred dodaním tovaru vás budeme kontaktovať na telefónnom čísle, ktoré uvediete v objednávke. Ak sa vám my alebo náš kuriér nedovoláme, doručenie nebude možné. Na prevzatie tovaru vám bude stačiť občiansky preukaz.

Doprava a balenie

Doprava a balenie je zadarmo. To znamená, že pri objednaní SIM karty vám ju zašleme na dobierku, ale vy zaplatíte len jej cenu.

Vrátenie SIM karty

Pri objednávke SIM karty z e-shopu môžete písomne odstúpiť od Kúpnej zmluvy do 14 kalendárnych dní od prevzatia tovaru. Tovar môžete vrátiť rovnakým spôsobom, akým vám bol doručený.

Aktivácia SIM karty

SIM kartu vám doručíme domov aj s overovacím kódom, s ktorým si môžete SIM kartu aktivovať jednoducho online.

Zákaznícka linka 969
(0949 949 969)