Novinky

Získajte prehľad o našich novinkách a akciách.

Tesco mobile znižuje cenu internetových balíkov

Publikované

BRATISLAVA 30. júl 2018 – Tesco mobile ponúkne od 8. septembra 2018 nové ceny balíčkov pre majiteľov predplatenej karty Bodka už od 3 eur za 500 megabajtov dát mesačne. Doteraz to boli štyri eurá mesačne. Podobne operátor zníži aj ceny ďalších dvoch dátových balíčkov – za 1 500-megabajtový balík zaplatia zákazníci 6 eur a za 3 000-megabajtový balík 9 eur. Pôvodné ceny balíčkov boli 8 a 12 eur.

Tesco mobile prináša volania bez starostí

Publikované

BRATISLAVA 6. november 2017 – Značkový mobilný operátor Tesco mobile prináša svojím zákazníkom skoré vianočné prekvapenie. S novým balíčkom Týždňovka si môžu majitelia predplatenej karty Bodka užívať bezstarostné volania a SMS do všetkých sietí na celý týždeň len za 3,90 eura!

Nová televízna kampaň od 23.10.2017

Publikované

Možno sa strácate v ponukách operátorov. Ale vždy viete, že s Tesco mobile voláte len za 3,9 centa za minútu do všetkých sietí na Slovensku. Ide to aj jednoducho.

Tesco mobile ruší roamigové príplatky skôr.

Publikované

Vyše štvrť milióna zákazníkov operátora Tesco mobile môžu ako jedni z prvých na trhu volať, SMS-kovať a surfovať na dovolenke v Európskej únii za ceny ako doma.

Máte otázku? Napíšte nám priamo na webovej stránke.

Publikované

Od dnes máte možnosť svoje otázky a problémy riešiť online prostredníctvom chatu priamo na našej webovej stránke. Stačí kliknúť na ikonku v dolnej časti obrazovky, zadať svoju otázku a začať chatovať.

Nová televízna kampaň od 3.4.2017

Publikované

Aj vám príde niekedy svet zbytočne komplikovaný? Ide to aj jednoducho. S Tesco mobile voláte za 3,9 centa za minútu do všetkých sietí na Slovensku bez podmienok.

Na Google Play™ nakúpite pohodlne už aj bez kreditky

Publikované

Chceli by ste si kúpiť hry, aplikácie, hudbu alebo filmy v obchode Google Play™? Odteraz ich môžete zaplatiť jednoducho a bezpečne cez Tesco mobile faktúru alebo zo svojho kreditu na predplatnej karte.

Tesco mobile používa už štvrť milióna zákazníkov

Publikované

Bratislava 26. január 2017 - Počet aktívnych zákazníkov Tesco mobile vzrástol za posledný rok o pätinu na vyše 250-tisíc! Dynamický rast na vysoko konkurenčnom trhu je výsledkom noviniek v produktovom portfóliu, oceňovanej marketingovej komunikácie i vysokej spokojnosti samotných zákazníkov.

Zákaznícka linka 969
(0949 949 969)