Tlačové správy

Prečítajte si aktuálne tlačové správy a majte prehľad o najnovšom dianí svojho obľúbeného operátora

Vďaka službe V bezpečí budete mať cez prázdniny o starosť menej

Publikované

BRATISLAVA 13. jún 2012 – Bezpečnosť vašich detí a istota, že vám môžu zavolať vždy, keď to potrebujú, je absolútnou prioritou pre všetkých rodičov. Nová služba od Tesco mobile zaručí, že sa vám vaše ratolesti počas prázdnin dovolajú aj po úplnom prevolaní kreditu. Stačí, ak si k svojmu paušálu tri100 aktivujete službu V bezpečí a nadviažete na ňu karty na dobíjanie kreditu vašich detí.

Paušál tri100 sa teraz rovná 600!

Publikované

BRATISLAVA 3. máj 2012 – Obľúbený paušál tri100, v rámci ktorého za 10 € mesačne zákazníci Tesco mobile volajú stovku minút na čísla Tesco mobile, ďalších 100 minút do ostatných sietí a tretia stovka sa im pripíše na Clubcard, bude od mája dostupný pre celé Slovensko. Pri príležitosti spustenia predaja paušálu tri100 na celom Slovensku získa prvých 2012 nových zákazníkov až dvojnásobok minút a bodov. Existujúci zákazníci získajú túto bezkonkurenčnú akciu automaticky.

Tesco mobile spustilo na Slovensku cenovú revolúciu v telefonovaní

Publikované

BRATISLAVA 3. jún 2011 – Môže na Slovensku stáť desaťminútový telefonát cez mobil len 10 centov? Áno, je to možné vďaka revolučnej zmene cien Tesco mobile! Zákazníci Tesco mobile môžu v rámci vlastnej siete od 1. júna 2011 medzi sebou telefonovať len za 1 cent, čo je suverénne najnižšia cena na trhu predplatených služieb. Majitelia predplatenej karty od Tesco mobile môžu zároveň posielať SMS do všetkých sietí len za 5 centov a volania do všetkých ostatných sietí majú stále za výhodných 10 centov.

Zákaznícka linka 969
(0949 949 969)